Kelime Giriniz

post

Sekiz Adımda Yurt Dışında Eğitim

Sekiz Adımda Yurt Dışında Eğitim

Crown Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Kanada merkezli olduğundan yurt dışında bulunduğunuz süre boyunca okul, konaklama, resmi işlemler, ulaşım vs. konularında her türlü destek hizmetini 24 saat sürdürmektedir.

8 Adımda Yurt Dışında Eğitim

Detaylı bilgiler, programlar, dil okulları ve konaklama alternatifleri hakkında detaylı bilgi alabilir bizlere ulaşarak konu hakkında randevu alabilirsiniz

Araştırma
Öğrenci, Crown Yurtdışı Eğitim danışmanlığının en yakın şubesiyle iletişime geçer ve buradan herhangi bir eğitim danışmanımıza ulaşır. Danışmanımız sizlerden gelecek tüm soruları hiçbir ücret almadan yanıtlar.

Karar
Özellikle ilgilendiğiniz okullar ve/veya programlar hakkında gereksinim duyacağınız bilgiler doğru ve ayrıntılı bir şekilde size aktarılır. En uygun okul/program seçiminde size yardımcı olacak danışmanımız aynı zamanda okulun kayıt işlemleri için istenen tüm belge ve formları sağlar.

Kayıt
Seçtiğiniz okulun ve programın özelliğine göre maliyet ve ödeme şekilleri belirlenir. Okula kayıt için sağlanması gereken belgelerin tam listesi hazırlanır. Ardından vize işlemleri için gerekli belgelerin belirlenmesine geçilir.

Gerekli Evraklar
Eğitim danışmanınız okula kayıt formlarını adınıza doldurur ve başvurunuzu yapar. Kabulünüz beklenirken size düşen, vize alımında gerekli olan belgelerin sağlanması ve firmamıza ulaştırılmasıdır.

Bilet Ayarlaması
Bu esnada uçak bileti rezervasyonunuz yapılır. Bilet fiyatları havayolu şirketine ve zamana göre değişim gösterdiğinden tüm alternatifler hakkında sizi bilgilendiririz. Böylece en uygun seçimi yapmanız sağlanır.

Vize Süreci
Öğrenci vize için kendisinden istenen gerekli belgeleri tamamlayıp Crown danışmanlarına teslim eder. Vize başvuru formu danışmanlarımız tarafından dikkatlice doldurur.

Bilgilendirme
Vize alındıktan sonra konaklama seçiminiz doğrultusunda kalacağınız yer temin edilir. Uçak biletiniz alındıktan hemen sonra yolculuk, ülkeye girişte doldurulması gereken giriş formları ve bilmenizde fayda olacak diğer her türlü bilgi verilir.

Karşılama

Yorum Yok

Yorum Ekle

Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?