Kelime Giriniz

Kanada Yaz Okulları

Neden Kanada’da Yaz Okulu ?

Kanada, son derece yüksek eğitim kalitesi, seçkin yaz okulları ve harika doğasıyla pek çok öğrenci için unutulmaz bir yaz demektir. Kanada yaz okulu için en cazip seçeneklerden biridir.

Kanada yaz okulları için farklı eğitim ve konaklama seçenekleri mevcuttur.

İsterseniz kolej, lise veya üniversite kampüslerinde konaklayabilir ya da aile yanında konaklayarak kampüs dışı yaz okullarına gidebilirsiniz.

Kanada’nın çok güzel bir doğası vardır ve açık hava sporlarına çok uygundur. Bu yüzden yaz okulu programlarında spor aktiviteleri yoğun olarak yer alır. Bu okulların yaptığı çok güzel gezi organizasyonlarıyla keyifli zaman geçirirsiniz.

[formcrafts id=’31427′ name=’Crown Hızlı İletişim Formu’ align=’left’][/formcrafts]

Kanada Yaz Okulları

0

UNIVERSITY OF TORONTO

10.000
1 Ekim 2018 UNIVERSITY OF TORONTO
Üniversite, bünyesinde Sol Schools ile yürütülen yaz okulu, Toronto’nun tam kalbinde birçok lokasyona yakındır. Sol Schools yaz kampında öğrencilere haftalık 20 saat dil eğitimi ile öğlen ve akşam aktivite programları, geziler, dış mekan aktiviteleri, spor programları sunulmaktadır. Toronto Üniversitesi, 1827 yılında Kings College olarak kurulmuştur. Üniversite uluslararası olarak Dünyanın en tanınmış üniversitelerinden biri haline gelmeyi [...]
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?