Kelime Giriniz

post

Crown ile Yurt Dışı Eğitim Deneyimi

Crown ile Yurt Dışı Eğitim Deneyimi

Kurulduğu ilk günden beri öğrenci odaklı bir misyon edinen Crown Yurtdışı Eğitim, tüm yıl boyunca öğrencilerinin ihtiyaçlarını belirleyerek onlara en uygun programı sunmak konusunda profosyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Crown, ile yurt dışında eğitim almanızın size sağlayacağı olanlar bulunmaktadır.

Güçlü Altyapı
Crown Yurtdışı Eğitim, teknolojik altyapısı ile öğrencilere kariyer danışmanlığı sunarak eğitim hayatları boyunca ihtiyacı olan eğitimi belirleyip zamanlar ve kendilerine sunar. Böylelikle tüm eğitim hayatınız boyunca danışmanınız tarafından düzenli takibiniz yapılarak ihtiyacınız olan programlar doğru zamanda belirlenir.

Tecrübeli Danışman Kadrosu
Crown Yurtdışı Eğitim ile yurt dışında eğitim almak istediğinizde sizinle yola çıkacak danışmanların tamamı, hayatlarının bir bölümünde yurt dışında yaşamış, eğitim almış ve uzun yıllardır sektörün içinde olan tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.

Güçlü Akademik Partnerler
Crown Yurtdışı Eğitim, yurt dışındaki güçlü akademik partnerleri sayesinde öğrencilerine en iyi eğitimi almaları konusunda danışmanlık vermektedir. Dünyanın en iyi eğitim kurumlarına öğrencilerini yerleştirerek başarı grafiği her yıl üst seviyelere taşımakta ve Türkiye’nin yıldızı olan öğrencilerin hayatlarına dokunmanın verdiği haklı gururu yaşamaktadır.

Oryantasyon Programları
Crown Yurtdışı Eğitim danışmanlarından alacağınız danışmanlık sayesinde henüz havalimanına dahi gitmeden sizi nelerin bekleyeceği konusunda detaylı bir bilgilendirmeye tabi tutulursunuz. Bu sayede öğrenciler daha yurt dışına çıkmadan neler yapmaları , nasıl valiz hazırlamaları, vize uzatma işlemleri gibi en basit görünen konudan en komplike konuya kadar detaylı bir bilgilendirmeye tabi tutulurlar.

Çözüm Ortakları
UED, ICEF, FELCA ve YEDAD bağlı olduğumuz üyeliklerimizden bazılarıdır. Ayrıca TURSAB A Grubu seyahat acentası olarak da öğrencilerine ilk aşamada güvenilir yurt dışı eğitimin kapılarını açmaktadır. Yine Türkiye’deki bir çok kolejin uluslararası eğitim ofisi olarak öğrencilere gerek yurt dışında gerekse yurt içinde akademik programlar düzenlemektedir.

Yorum Yok

Yorum Ekle

Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?