Kelime Giriniz

İNGİLTERE ÜNİVERSİTELERİ

THE LONDON SCHOOL OF COMMERCE

The London School of Commerce, Metropolitan üniversitesi ile ortaklık yapmış kolej statüsünde sayılan bir okuldur. Öğrenciler, almış olduğu kredileri okulun anlaşmalı olduğu üniversitelerden birisine aktarma şansına sahiptirler. İşletme, ticaret ve bilgi teknolojileri alanında lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Size dünyanın en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Londra’da eğitim imkanı sağlamaktadır. LSC birden fazla kampüs seçeneği sunmakla birlikte, ana merkezi London Bridge bölgesinde bulunmaktadır. Avrupada en geniş MBA programı sunan okulların başında gelir.

OLANAKLAR

Merkezi Londra olduğu için öğrenciler bu eşsiz şehrin tadını çıkarma şansını yakalıyorlar. Okula yakın bölgelerde öğrencinin isteğine göre birçok
konaklama imkânına sahiplerdir. Bunun yanında dünyada futbol ülkesi olarak anılan İngiltere’de, futbola meraklı öğrenciler okul takımına girerek üniversiteler arası müsabakalara katılıyor ve bu anlamda profesyonelleşme imkanına sahip oluyorlar.

  • Cardiff Metropolıtan University
  • Anglia Ruskin University
  • University of Wales Trinity Saint David

Öğrenciler genelde üç türlü konaklamada kalabilirler. Bunlar aile yanı konaklama, öğrenci evi konaklama ve rezidans konaklama şeklindedir. Aile yanı konaklamalarda öğrenciler yerel ailelerin yanında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olan yarım pansiyon dediğimiz konaklamada kalırlar.

Öğrenci evlerinde ise okul tarafından tutulan büyük evlerin öğrenciler tarafından paylaşılması olarak ayarlanan konaklama şeklidir. Bu konaklamada genellikle yemek dahil olmaz ve öğrenciler yemeklerini kendileri hazırlarlar.

Rezidans konaklamada ise kişi tek başına ya da bir arkadaşı ile kalır. Diğer konaklama seçeneklerine göre pahalı gelebilmektedir. Bu konaklama seçeneğinde de öğrenciler yemek durumlarını kendileri hallederler.

Lisans Master
Diploma Lise Üniversite
Akademik Transkript
Resmi Çeviri
Minimum Başarı %60
IELTS 5,5
TOEFL 61
GMAT veya GRE Skoru Skorları
Program Tarihi 1 Ekim 2018
PROGRAM ADI THE LONDON SCHOOL OF COMMERCE
LOKASYON İNGİLTERE
WEBSITE lsclondon.co.uk
BİZE ULAŞIN 02123274455
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?