Kelime Giriniz

AVRUPA ÜNİVERSİTELERİ

WITTENBORG UNIVERSITY

Ekonomi, finans ve işletme alanlarında eğitim veren bu branşlarda Avrupa’nın önde gelen üniversitelerinden biri olan Wittenborg University’de öğrenciler kariyer ve başarı odaklı, zorlayıcı bir eğitim almaktadır.

Öğrenci sayısının az oluşu nedeniyle bünyesinde her öğrenciyle ayrı ayrı ilgilenen, alanında uzman öğretmenler barındıran Wittenborg University Ekonomi, öğrencilere Pazarlama, Finans, İletişim, Uluslararası Ticaret, Konaklama Yönetimi, Lojistik gibi dünyanın her yerinde önde gelen meslekler edinmelerini sağlayan bölümler sunmaktadır.

Üniversitede Apeldoorn, Amsterdam ve Viyana’da bulunan kampüsleriyle Avrupa’nın stratejik şehirlerinde, tama teşekküllü teknolojik sınıflarda eğitim verilmektedir. Ayrıca deneyimli öğretmenlerinin yanı sıra misafir okutman olarak ders veren, Hollanda ve Avusturya’nın önde gelen firmalarının temsilcileri de öğrencilerin ufuklarını açmakta ve gelecekteki kariyerleri adına ışık olmaktadırlar.

OLANAKLAR

Ücretsiz Felemenkçe, İspanyolca ve Çince dil öğrenimi imkanı

Öğrencilerle bire bir çalışan kariyer merkezi

Üniversite, Hollanda’nın önde gelen şirketleriyle anlaşmalı olduğundan bu şirketlerde staj yapma imkanı

Bir yıl veya altı aylık, yoğun işletme, finans ve ekonomi derslerini barındıran İngilizce hazırlık programı, IELTS hazırlık kursları

  • Ekonomi & Yönetim
  • Konaklama & Yönetim
  • Lojistik & Uluslararası Ticaret
  • Bilgi İşlem Yönetimi
  • Finansal Servis Yönetimi
  • Pazarlama & İletişim
  • Uluslararası Turizm
  • Spor İşletme & Yönetimi
  • Organizasyon & Yönetim

Öğrenciler genelde üç türlü konaklamada kalabilirler. Bunlar aile yanı konaklama, öğrenci evi konaklama ve rezidans konaklama şeklindedir. Aile yanı konaklamalarda öğrenciler yerel ailelerin yanında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olan yarım pansiyon dediğimiz konaklamada kalırlar.

Öğrenci evlerinde ise okul tarafından tutulan büyük evlerin öğrenciler tarafından paylaşılması olarak ayarlanan konaklama şeklidir. Bu konaklamada genellikle yemek dahil olmaz ve öğrenciler yemeklerini kendileri hazırlarlar.

Rezidans konaklamada ise kişi tek başına ya da bir arkadaşı ile kalır. Diğer konaklama seçeneklerine göre pahalı gelebilmektedir. Bu konaklama seçeneğinde de öğrenciler yemek durumlarını kendileri hallederler.

Lisans için: IELTS minimum 6 veya denkliğinde TOEFL derecesi

Master için: IELTS minimum 6.5 veya denkliğinde TOEFL derecesi

Lisans diploması veya 5 yıllık profesyonel iş tecrübesi

Portfolyo

MBA için ayrıca aranan şartlar:

3 yıllık profesyonel iş tecrübesi.

IELTS’ten minimum 7 veya denkliğinde TOEFL derecesi alan ve lise notları sonucu başarılı bulunan, AB vatandaşlığı olmayan öğrencilere burs ve finansal destek imkanı.

Program Tarihi 1 Ekim 2018
PROGRAM ADI WITTENBORG
LOKASYON AVRUPA
WEBSITE wittenborg.eu/
BİZE ULAŞIN 02123274455
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?