Kelime Giriniz

KANADA LİSELERİ

Appleby College

Appleby College öğrencilerine çok farklı bir müfredat sunmaktadır. Sunduğu geniş kapsamlı içerikleriyle akademik programları öğrencilerini teşvik ederek zorluklarla başa çıkmayı öğrettiği gibi bilgiye sahip olma, donanımlarını arttırma, tecrübe kazanma ve belli başlı değerleri özümseme unsurlarında da sınırsız destek vermektedir. Başarıya üniversiteye hazırlık ve hayata hazırlık olarak bakan Appleby College’ın en büyük özelliği, başlangıç yılından mezun olana kadar geçen süreci öğrencileri için en önemli ders ve öğretim programları ile zenginleştirerek en ufak detayı kaçırmadan vermektedir.

Appleby College genç bayan ve bayları kişisel bütünlük çerçevesinde; üniversiteye hazırlanan, sosyalleşen, sorumluluk alabilen ve liderlik yeteneğini hem yerel hem de global kulvarlarda ön plana çıkartabilen bireyler olarak yetiştirmektedir.

Sosyal toplum Appleby College için çok önemli bir rol oynamaktadır. Okulun kapıları ister öğrenci olun, ister akademik kadro, ister mezun isterse öğrenci ailesi sonuna kadar açıktır. Appleby College topluluğu bir araya getirmek adına yıl boyu özel günler hazırlamaktadır. en büyük yatılı okulu olan Columbia International College siz gençleri davet etmektedir..

Program Tarihi 1 Ekim 2018
PROGRAM ADI Appleby College
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?